Drzwi

Jesteśmy fabrycznym dystrybutorem firm

DRE, DALLAS, ARTUS, ANBO, KMT i GAMET.

Oferujemy drzwi „z pierwszej ręki”. Drzwi wejściowe stalowe i drewniane, Wewnątrzlokalowe płytowe, ramowe, szklane i przesuwne, techniczne i przeciwpożarowe. Uzupełnieniem oferty są klamki polskiego producenta – firmy GAMET.

Drzwi wewnętrzne

Pełna gama drzwi wewnątrzlokalowych dla każdego odbiorcy – od nabywcy szukającego taniego rozwiązania do najbardziej wymagającego. 

Drzwi drewniane

Zewnętrzne i wewnętrzne – sosnowe, dębowe i meranti. Drzwi wejściowe zewnętrzne ocieplane, typowe i nietypowe, naświetla górne i boczne, szyby wypukłe.

Drzwi stalowe

Drzwi przeznaczone do mieszkań w budownictwie wielorodzinnym spełniają najwyższe wymogi drzwi wejściowych antywłamaniowych.

Drzwi pasywne

Pasywne drzwi drewniane obłogowane dębem. Oferujemy energooszczędna drzwi o gr. 100 mm i rekordowym współczynniku U-0,49.

Klamki

W ofercie klamki tradycyjne, na szyldach długich oraz zgodnie z najnowszą tendencją – klamki o szyldach rozdzielonych w wersji okrągłej i kwadratowej.

Masz pytania? Zadzwoń! Przyjedziemy, wymierzymy, doradzimy.

+48 605 096 560

ADMET

Jesteśmy oficjalnymi dystrybutorami fabryk drzwi: DRE, ARTUS, DALLAS, ANBO, BORYSZEW i KMT oraz producenta klamek drzwiowych GAMET. 

Biuro i magazyn firmy mieści się we wsi Giedajty k/Olsztyna około 6 km od granicy miasta w kierunku na Morąg, Gdańsk (przy drodze nr. 527). Wylot z Olsztyna ulicą Bałtycką.

Kontakt

ADMET. Danuta Kopczyńska
Giedajty 21
11-042 JONKOWO

Tel./fax 89 512 81 72
Tel. kom. +48 605 096 560, +48 607 299 616